Najdelikatniejsza higiena wrażliwej skóry dłoni

Od wielu lat Polacy chętniej sięgają po delikatne dla skóry, kremowe mydła w płynie niż mydła w kostkach, które pozostawiają czasami nieprzyjemne uczucie szorstkości. Dłonie w ciągu całego dnia mają styczność w wieloma przedmiotami przechodzącymi z rąk do rąk i dotykającymi różnych powierzchni, wobec czego utrzymanie codziennej higieny dłoni jest niezbędne dla zachowania zdrowia. Mając możliwość umycia rąk w przyjemnie pachnącym, delikatnym dla skóry mydle w płynie, sięga się po nie chętniej i utrzymanie rąk w czystości przychodzi łatwiej, zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Szeroka oferta rynkowa

Bogaty wybór mydeł w płynie dostępny jest zarówno klientom detalicznym, jak i firmowym, zaopatrującym się hurtowo w środki higieny osobistej. Zachwycające kolorami i zapachami butelki z aplikatorami zajmują długie regały sklepowe i przyciągają wzrok klientów. Bardzo dobrym rozwiązaniem producentów mydeł w płynie jest zapewnienie możliwości dolewania zawartości do pustych butelek – generuje to mniej plastikowego odpadu, niż miałoby to miejsce w przypadku zastępowania każdej plastikowej butelki z aplikatorem kolejną. Klienci hurtowi preferują zakupy w sklepach internetowych ze specjalistyczną chemią gospodarczą. Oferty sklepów internetowych, na przykład bogaty wybór mydeł dostępny na stronie internetowej https://krainablasku.eu/pol_m_Chemia-Gosp-_Mydla_Mydlo-w-plynie-319.html, nie przyciąga wzroku klientów kolorami, ale zachęca atrakcyjnymi cenami, szczególnie w stosunku do dużych objętości.

Higiena przede wszystkim

Mydła w płynie przeznaczone do sprzedaży hurtowej zwykle sprzedawane są w opakowaniach przeznaczonych do zainstalowania w dozownikach – takie rozwiązanie zwykle jest spotykane w toaletach publicznych, firmowych, w restauracjach, hotelach, przychodniach i szkołach. Nowoczesne dozowniki do mydła w płynie posiadają czujnik, który podaje odpowiednią ilość mydła na dłoń po podstawieniu jej pod wylot dozownika. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze zadbanie o swoją higienę i zdrowie, ponieważ nie dotyka się w toalecie aplikatora, którego wcześniej brudnymi dłońmi dotykała cała masa osób. Bardzo często spotyka się również dozowniki, które zmieniają kremową formułę mydła w płynie na aktywną pianę – pozwala to na umieszczenie na dłoni użytkownika mniejszej ilości mydła, skutecznie przekładając się na jego oszczędność.

Uniwersalność

Ze względu na to, że korzysta z nich niezliczona liczba osób o różnych parametrach skóry, mydła w płynie sprzedawane hurtowo, szczególnie obiektom publicznym, są neutralne dla skóry, nie powodują podrażnień i nie uczulają. Są wydajniejsze niż tradycyjne mydła w kostkach i efektywnie usuwają brud z dłoni – nawet w przypadku smarów i pozostałości produkcyjnych z ciężkich zakładów przemysłowych. Niektóre mydła w płynie nadają się doskonale do mycia całego ciała oraz włosów, nie powodując przy tym ich przesuszania i łamliwości. Ich właściwości antybakteryjne dodatkowo zwiększają skuteczność zapewnienia odpowiedniej higieny i zadbania o swoje zdrowie.

Redakcja Odnawialni

Dodaj komentarz