Broker online

Wysyłając paczkę chcemy to zrobić przede wszystkim szybko, wygodnie oraz tanio. W celu zdobycia jak najlepszych ofert najczęściej udajemy się bezpośrednio do źródła czyli firmy kurierskiej. Jednakże jest to błędne rozumowanie, jeśli mowa o firmach kurierskich, ponieważ ich oferta kierowana jest najczęściej do podmiotów biznesowych, a podjęcie bezpośredniej współpracy przeważnie wiąże się z comiesięczną deklaracją liczby wysyłanych przesyłek. Dlatego firmy kurierskie często nie mają przygotowanej oferty dla prywatnych klientów, a korzystanie z usługi wiązać się będzie z indywidualną wyceną, a także koniecznością wizyt w oddziałach. Co bardzo istotne, nie mamy możliwości zamówienia kuriera prosto do domu. Dlatego dla osób prywatnych świetnym rozwiązaniem jest korzystanie z ofert pośredników czyli brokerów usług kurierskich.

Kurier online

Broker usług kurierskich jak np. AlleKurier.pl jest pośrednikiem między osobami chcącymi nadać paczkę, a firmami kurierskimi wykonującymi tę usługę. Bardzo dużo osób wciąż błędnie rozumuje to pojęcie, myląc pośredników z firmą kurierską. Broker nie wykonuje usług transportowych, a tylko pośredniczy w przekazywaniu zleceń od przewoźników. Usługa transportu przesyłek jest realizowana przez wybraną firmę kurierską. Warto zaznaczyć, że pośrednik ma podpisaną umowę z przewoźnikiem i zapewnia sporą ilość zleceń, co pozwala negocjować dużo niższe ceny usług. Przez to ta sama usługa kupiona u pośrednika ma dużo niższą cenę niż zakupiona bezpośrednio u przedstawiciela firmy kurierskiej. Brokerzy najczęściej mają podpisaną współpracę z wieloma firmami kurierskimi. Na serwisie Przesyłarka.pl znaleźć można usługi kurierskie takich firm: GLS, UPS, DPD, Parcelforce, DHL i kilka innych. Prócz tanich cen usług kurierskich, broker umożliwia klientom sprawną i szybką wycenę, porównywanie oraz możliwość zamówienia kuriera do domu w wybranym przez nas dniu oraz pomoc swoich konsultantów na każdym etapie wykonywania zlecenia. Jest to idealna opcja dla wszystkich osób, które chcą w szybki i bezpieczny sposób wysłać przesyłkę krajową bądź zagraniczną.

Broker usług kurierskich

Broker usług kurierskich to także świetne rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorców, którzy nie są jeszcze w stanie negocjować dobrych ofert bezpośrednio u przewoźników lub deklarować ilości wysyłanych paczek. Zwłaszcza, że wszelkie różnice cenowe w szczególności w transportowaniu przesyłek za granicę mogą być dość duże. Z brokerem usług kurierskich będziemy mogli wygodniej, szybciej oraz taniej wysłać paczkę. Większość brokerów nie wymaga podpisywania umów, deklaracji, a nawet rejestracji konta na stronie Internetowej.

Tanie przesyłki kurierskie

Na polskim rynku znaleźć można wiele firm, które zajmują się dostawą paczek. Jednakże ich spory wybór może utrudniać nam nieco znalezienie optymalnych ofert, zwłaszcza w przypadku, gdy chcemy odwiedzić stronki wszystkich popularniejszych przewoźników. Wysyłanie paczki kurierem nie powinno zajmować nam wiele czasu, dlatego najlepiej jest skorzystać z usług brokera, u którego można sprawdzić jednocześnie praktycznie wszystkie propozycje od przewoźników spełniających nasze kryteria. Warto też wspomnieć o kurierach, którzy oferują usługę za pobraniem, także w przypadku adresatów mieszkających poza Polską. Cena takich przesyłek jest nieznacznie wyższa od zwykłych, dlatego z pewnością można być z niej usatysfakcjonowany. Pieniądze otrzymane od odbiory będą przesłane na podany przez nas numer konta bankowe w przeciągu paru dni.

Redakcja Odnawialni.com.pl

Zespół pasjonatów zielonej energii i świata OZE. Uwielbiamy dzielić się wiedzą z zakresu odnawialnych źródeł energii, pomagamy lepiej zrozumieć pozytywny wpływ najnowszych technologii pozyskiwania energii na środowisko naturalne.