• Home »
  • Biogaz »
  • VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych

VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych

Szanowni Państwo, w dniach 30 – 31 marca 2017 zespół powermeetings.eu wraz z Gospodarzem Honorowym firmą Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Segment Ciepło oraz portalem Odnawialni.com.pl zapraszają do Białegostoku na VI Wiosenne Święto Branży – Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu.

 

Biomasa

 

Nasze Forum jest niewątpliwie wyjątkowym spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy i odpadów na cele energetyczne. Forum łączy zarówno wartości merytoryczne jak i możliwość spotkania się na neutralnym gruncie w miłej atmosferze z szerokim gronem specjalistów z branży co z pewnością sprzyja wymianie wiedzy, doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.

Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych i przetwarzania odpadów oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.

Po części konferencyjnej zapraszamy do udziału w uroczystej kolacji, która będzie doskonałą okazją do dalszych rozmów branżowych, a niepowtarzalna atmosfera towarzysząca każdemu naszemu spotkaniu z pewnością ułatwi nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W programie drugiego dnia Forum zaplanowaliśmy zwiedzanie Elektrociepłowni Białystok – trzeciej co do wielkości w Polsce jednostce spalającej biomasę.

Do udziału w Forum zapraszamy przedstawicieli najważniejszych urzędów regulujących rynek jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy i innych paliw alternatywnych, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, firm zajmujących się budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, firm dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego Forum podobnie jak w trakcie jego poprzednich edycji stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej debaty w gronie specjalistów, tak aby branża biomasy i innych paliw alternatywnych w Polsce mogła się rozwijać i z powodzeniem funkcjonować.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na www.powermeetings.eu

Z pewnością warto już dziś zarezerwować termin 30 i 31 marca 2017 i dołączyć do nas w Białymstoku.

 

Kontakt z organizatorem:
Jolanta Szczepaniak
Project Manager
powermeetings.eu
tel.:   +48 22 740 67 80
e-mail: Jolanta.Szczepaniak@powermeetings.eu
www.powermeetings.eu

 

Odnawialni.com.pl


Czytaj także:
TAURON wspiera nowoczesne oświetlenie Jaworzna
„Czy fotowoltaika zostanie zepchnięta w klastrach energii na drugi plan?”