Pierwsze w Polsce szkolenie WELL AP

Pierwsze w Polsce szkolenie WELL AP

WELL Building Standard® to system oceny środowiska architektonicznego, łączący najlepsze praktyki w dziedzinie projektowania i budowy z działaniami na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników. WELL Building Standard jest zwieńczeniem prac badawczo-rozwojowych, realizowanych przez czołowych specjalistów w dziedzinie medycyny, nauk ścisłych i „zielonego” budownictwa. Ogólnym celem systemu WELL Building Standard jest ochrona i poprawa stanu zdrowia i dobrego samopoczucia osób przebywających w budynkach.

Pierwsze w Polsce szkolenie WELL AP

Dwudniowy kurs przygotowujący do egzaminu WELL AP stanowi drobiazgowe i skuteczne podejście do nauki. Ujęte w nim treści kładą nacisk na opanowanie systemu WELL Building Standard, siedmiu koncepcji WELL, wszystkich 105 cech oraz ich wymogów, a także procedury certyfikacji WELL.

„OSWBZ udowadnia, że jest liderem w walce o zdrowe budynki, organizując pierwszy w Polsce kurs przygotowawczy do egzaminu WELL Accredited Professional. Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, pragnących przystąpić do egzaminu WELL AP i dla wszystkich osób zainteresowanych zgłębianiem wiedzy o systemie WELL Building Standard.”- przedstawia Katarzyna Podyma – OSWBZ Project Manager.

Szkolenie odbędzie się 27 i 28 listopada w Warszawie i zostanie poprowadzone w języku angielskim przez trenera z IWBI Academy. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępna na stronie: www.oswbz.org/szkolenia-well/

 

Odnawialni.com.pl,
Źródło i fot.: OSWBZ


Czytaj także:
Konferencja „Smart Buildings & Smart Cities”
ABB i Northvolt nawiązują współpracę